BONDIMEX, firma specjalizująca się w handlu owocami i warzywami mrożonymi IQF przeznaczonymi dla przemysłu spożywczego, została założona w roku 1992 we Francji.
Początkowo, Polska była naszym pierwszym źródłem zaopatrzenia. Znajomość języka oraz rynku rolnego tego kraju były nam wielce pomocne w rozwijaniu współpracy z dostawcami i podejmowaniu działań w celu nieustannej poprawy jakości produktów.

Przestrzegane przez nas zasady handlowe pozwoliły nam na zbudowanie stabilnych i trwałych relacji partnerskich z klientami i dostawcami.
Bondimex jest również ceniony za umiejętność szybkiego reagowania na wszelkie sygnały zgłaszane przez partnerów handlowych, dostosowywania się do wymagań rynku oraz wywiązywania się ze swoich zobowiązań. W naszym małym zespole łatwiej jest podejmować szybkie decyzje, co wpływa bezpośrednio na wysoką skuteczność podejmowanych działań.
Duży wzrost sprzedaży oraz wzrastający szybko poziom wymagań na rynku skłoniły nas do otwarcia w Polsce filii BONDIMEX POLSKA.
Zdobyte na polskim rynku doświadczenia zawodowe wykorzystaliśmy przy rozwijaniu współpracy z dostawcami z innych krajów, również pozaeuropejskich.

BONDIMEX oferuje:

  • szeroką gamę owoców i warzyw mrożonych ( IQF )
  • różne cięcia, kalibraże, opakowania (od 250 g do 25 kg )
  • warzywa blanszowane, podsmażane lub gotowane IQF
  • świeżą cebulę obieraną

MROŻONE WARZYWA, MROŻONE OWOCE